karboksyterapia miejsc intymnych

Na czym polega karboksyterapia miejsc intymnych?

Karboksyterapia miejsc intymnych wykorzystująca specjalistyczne preparaty z dwutlenkiem węgla jest jednym z najnowocześniejszych zabiegów odmładzających i nawilżających. Stosowana strefowo, na intymne okolice ciała, karboksyterapia miejsc intymnych gwarantuje wyjątkowo pozytywne rezultaty i pozwala skutecznie łagodzić różne istotne kobiece dolegliwości. Jak wygląda odmładzanie skóry dwutlenkiem węgla i na czym polega karboksyterapia stref intymnych?

Z tego artykułu dowiesz się

  1. Karboksyterapia miejsc intymnych – co to jest?
  2. Jakie efekty zapewnia odmładzanie skóry dwutlenkiem węgla?
  3. Karboksyterapia miejsc intymnych – kiedy warto z niej skorzystać?

Karboksyterapia miejsc intymnych – co to jest?

Karboksyterapia jest zabiegiem medycyny estetycznej, w którym wykorzystywany jest dwutlenek węgla i jego właściwości stymulujące w stosunku do tkanek ludzkiego ciała. Od kiedy potwierdzono, iż dwutlenek węgla poprawia mikrokrążenie w skórze i stymuluje procesy metaboliczne zachodzące w komórkach, odmładzanie skóry w ramach karboksyterapii zyskało rzesze zwolenników. Karboksyterapia stale też była udoskonalana, a jej spektakularne efekty starano się wykorzystać na różne sposoby.

W taki oto sposób w profesjonalnych gabinetach ginekologii estetycznej pojawiło się odmładzanie miejsc intymnych z wykorzystaniem dwutlenku węgla, czyli karboksyterapia miejsc intymnych. Karboksyterapię okolic intymnych można dziś z powodzeniem przeprowadzić również w zaciszu własnego domu, a domowy zabieg odmładzania skóry wykonuje się przy użyciu przyjaznego w aplikacji preparatu CO2Lift V. Kuracja odmładzająca z wykorzystaniem karboksy-żelu jest wygodna, całkowicie bezbolesna i przynosi zdumiewająco dobre rezultaty, czego potwierdzeniem są opinie jego użytkowniczek.

Jakie efekty zapewnia odmładzanie skóry dwutlenkiem węgla?

Karboksyterapia stymuluje krążenie krwi, a to bezpośrednio poprawia natlenienie i odżywienie skóry, co przekłada się na jej zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd. Jednak to nie wszystko. Karboksyterapia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu kuracja dwutlenkiem węgla ujędrnia skórę i odmładza miejsca intymne. Odmładzanie skóry miejsc intymnych w przypadku zastosowania preparatu CO2Lift V idzie w parze z poprawą jej nawilżenia, a to gwarantuje świetne rezultaty w łagodzeniu dolegliwości związanych z nadmierną suchością pochwy i innych narządów płciowych.

Odmładzanie skóry nie jest więc jedyną korzyścią płynącą z karboksyterapii. Stymulowanie metabolizmu, nawilżanie skóry oraz lepsze jej odżywienie oznaczają również wsparcie dla procesów regeneracji skóry, a także spowolnienie procesów starzenia się okolic intymnych. Warto ponadto zauważyć, że poprawa wyglądu i kondycji okolic intymnych nie pozostają obojętne dla jakości doznań związanych ze sferą seksualności.

Karboksyterapia miejsc intymnych – kiedy warto z niej skorzystać?

Karboksyterapia miejsc intymnych, bezigłowa stosowana w celu odmłodzenia skóry w miejscach intymnych i przywrócenia im właściwego poziomu nawilżenia to zabieg szczególnie rekomendowany kobietom dojrzałym, które zmagają się z dyskomfortem miejsc intymnych wywołanym wiekiem i kobietom chcącym zapobiec starzeniu się.

Karboksyterapia stref intymnych będzie jednak równie dobrym wyborem dla młodych matek, którym dokuczają dolegliwości poporodowe i chciałyby szybko odzyskać atrakcyjny wygląd i sprawność w okolicach „podpępkowych”. Odmładzanie skóry narządów intymnych pomaga ponadto kobietom po specjalistycznych kuracjach, np. chemioterapii i kobietom przyjmującym leki, a także wszystkim, które odczuwają suchość pochwy, dyskomfort podczas stosunku, niską wrażliwość na stymulację miejsc intymnych, niezadowolenie z powodu ich wyglądu.

Koszyk