O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji, działającą w obszarach medycyny rekonstrukcyjnej, regeneracyjnej, anti-aging i estetycznej. Rozwiązania, które oferujemy partnerom, pochodzą od sprawdzonych i wiarygodnych europejskich i amerykańskich producentów. Wykorzystują one przełomowe technologie i są poparte solidną podstawą kliniczną. Nasz interdyscyplinarny zespół złożony m.in. z lekarzy, fizyków, ekonomistów łączy doświadczenie i kompetencje, co pozwala szeroko spojrzeć na zmieniające się potrzeby pacjenta dzisiejszego starzejącego się świata.

W JAKICH OBSZARACH DZIAŁAMY?

Massmedica od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją implantów i innych materiałów medycznych stosowanych w leczeniu chorób układu narządu ruchu oraz w medycynie regeneracyjnej.

 Specjalizujemy się w produktach zaawansowanych technologicznie (nie generycznych). Oferujemy wyroby wytwarzane przez europejskich oraz amerykańskich producentów, gwarantujących najwyższy poziom jakości i wykorzystujących w procesach produkcyjnych najnowsze technologie, m.in. druk 3D (endoprotezy drukowane indywidualnie dla każdego pacjenta). Nasze produkty  są adresowane do  szpitali i indywidualnych praktyk lekarskich. Massmedica posiada 5% udział w segmencie endoprotez biodra (wg danych NFZ).

Nowa dziedzina medycyny, jaką jest medycyna anti-aging, nabiera dla nas szczególnego, ale i dosłownego znaczenia. Jako trzeci kraj w Europie wprowadziliśmy na polski rynek pierwszy na świecie opatentowany produkt służący do obniżenia wieku biologicznego i zmniejszenia ryzyka chorób cywilizacyjnych – ProLon® (patent: „indukcja regeneracji komórkami macierzystymi, która prowadzi do obniżenia wieku biologicznego i wydłużenia życia w zdrowiu”). Jako drugi kraj w Europie wprowadziliśmy na rynek nutraceutyk ProCollagenium® , o najwyższym stężeniu peptanu F i klinicznie udowodnionej efektywności w odbudowie struktury skóry i poprawie jej nawilżenia.

W ofercie posiadamy też innowacyjne wypełniacze tkankowe na bazie HA (Cytosial), zestawy do pobrania i przygotowania tkanki tłuszczowej do autologicznego przeszczepu (Stemcis, AdipSculpt) i dermokosmetyki Endor® oparte na opatentowanej cząsteczce złota połączonej z krótkimi łańcuchami HA o właściwościach silnie indukujących produkcję endogennego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 
0
Lat doświadczenia na rynku medycznym
0 tyś
Tyle endoprotez już zaimoplementowaliśmy
0
Tyle szpitali obsługujemy każdego dnia
0
Tyle mamy lini produkcyjnych

Informacje dla Inwestorów

Koszyk