O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji, działającą w obszarach medycyny rekonstrukcyjnej, regeneracyjnej, anti-aging i estetycznej. Rozwiązania, które oferujemy partnerom, pochodzą od sprawdzonych i wiarygodnych europejskich i amerykańskich producentów. Wykorzystują one przełomowe technologie i są poparte solidną podstawą kliniczną. Nasz interdyscyplinarny zespół złożony m.in. z lekarzy, fizyków, ekonomistów łączy doświadczenie i kompetencje, co pozwala szeroko spojrzeć na zmieniające się potrzeby pacjenta dzisiejszego starzejącego się świata.

Kontakt

W jakich obszarach działamy?

Massmedica od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją implantów i innych materiałów medycznych stosowanych w leczeniu chorób układu narządu ruchu oraz w medycynie regeneracyjnej. Specjalizujemy się w produktach zaawansowanych technologicznie (nie generycznych). Oferujemy wyroby wytwarzane przez europejskich oraz amerykańskich producentów, gwarantujących najwyższy poziom jakości i wykorzystujących w procesach produkcyjnych najnowsze technologie, m.in. druk 3D (endoprotezy drukowane indywidualnie dla każdego pacjenta). Nasze produkty  są adresowane do  szpitali i indywidualnych praktyk lekarskich. Massmedica posiada 5% udział w segmencie endoprotez biodra (wg danych NFZ).

 

 

Nowa dziedzina medycyny, jaką jest medycyna anti-aging, nabiera dla nas szczególnego, ale i dosłownego znaczenia. Jako trzeci kraj w Europie wprowadziliśmy na polski rynek pierwszy na świecie opatentowany produkt służący do obniżenia wieku biologicznego i zmniejszenia ryzyka chorób cywilizacyjnych – ProLon® (patent: „indukcja regeneracji komórkami macierzystymi, która prowadzi do obniżenia wieku biologicznego i wydłużenia życia w zdrowiu”). Jako drugi kraj w Europie wprowadziliśmy na rynek nutraceutyk ProCollagenium® , o najwyższym stężeniu peptanu F i klinicznie udowodnionej efektywności w odbudowie struktury skóry i poprawie jej nawilżenia.

 

 

W ofercie posiadamy też innowacyjne wypełniacze tkankowe na bazie HA (Cytosial), zestawy do pobrania i przygotowania tkanki tłuszczowej do autologicznego przeszczepu (Stemcis, AdipSculpt) i dermokosmetyki Endor® oparte na opatentowanej cząsteczce złota połączonej z krótkimi łańcuchami HA o właściwościach silnie indukujących produkcję endogennego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Nasze wartości i filozofia:

Nasze wartości są ramą, którą określają oczekiwania naszych klientów i współpracowników. Wierzymy, że stawianie czoła zjawisku starzenia i działanie na korzyść wydłużania życia w zdrowiu i komforcie może odnieść sukces tylko dzięki najnowocześniejszej nauce i technologii transformacji, które napędzane są przez wolność i kreatywność w prawdziwym poszanowaniu natury.

Po pierwsze ludzie

Niezależnie od tego, czy są to nasi pracownicy, kontrahenci, czy partnerzy –poszukujemy, rozpoznajemy i doceniamy wiedzę , doświadczenie i wkład każdego. Łączy nas duch współpracy, szacunek i poczucie humoru.

Innowacje i myślenie systemowe

Wiemy, że każdy system jest doskonale zaprojektowany, ale tylko dzięki ciągłym innowacjom i rozwojowi możemy pomóc lekarzom w polepszeniu jakości ich usług w trosce
 o zdrowie i poprawę jakości życia pacjenta. Reagujemy szybko i nadążamy za zmianami.

Nauka i natura

Wierzymy, że organizm ludzki ma ogromne pokłady zdolności regeneracyjnych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia nauki, które pozwalają te niezmierzone pokłady uwolnić.

Pokora

Pracujemy w świetle dziennym, mówimy prawdę o sobie i naszej pracy. 
Traktujemy zarówno sukcesy, jak i porażki z jednakową dyscypliną, bo zdajemy sobie sprawę, że nie możemy przestać się uczyć.

Celebracja i wdzięczność

Poświęcamy czas na to, aby patrzeć wstecz i docenić zaangażowanie, dziękować sobie nawzajem i być dumnymi z tego, co robimy.
8

Już tyle lat działamy na rynku medycznym.

15 tys.

Tyle endoprotez już zaimplantowaliśmy!

180

Tyle szpitali obsługujemy każdego dnia.

150

Tyle mamy linii produktowych.

Informacje dla inwestorów

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

Massmedica S.A.
ul. Adama Branickiego 17
02-972 Warszawa (Wilanów)
tel. +48 22 611 39 60
fax +48 22 611 39 61

biuro@massmedica.com
www.massmedica.com
facebook.com/massmedicasa
instagram.com/massmedica
linkedin.com/company/massmedicapl