O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji, działającą w obszarach medycyny rekonstrukcyjnej, regeneracyjnej, anti-aging i estetycznej. Rozwiązania, które oferujemy partnerom, pochodzą od sprawdzonych i wiarygodnych europejskich i amerykańskich producentów. Wykorzystują one przełomowe technologie i są poparte solidną podstawą kliniczną. Nasz interdyscyplinarny zespół złożony m.in. z lekarzy, fizyków, ekonomistów łączy doświadczenie i kompetencje, co pozwala szeroko spojrzeć na zmieniające się potrzeby pacjenta dzisiejszego starzejącego się świata.

Kontakt

W jakich obszarach działamy?

Massmedica od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją implantów i innych materiałów medycznych stosowanych w leczeniu chorób układu narządu ruchu oraz w medycynie regeneracyjnej. Specjalizujemy się w produktach zaawansowanych technologicznie (nie generycznych). Oferujemy wyroby wytwarzane przez europejskich oraz amerykańskich producentów, gwarantujących najwyższy poziom jakości i wykorzystujących w procesach produkcyjnych najnowsze technologie, m.in. druk 3D (endoprotezy drukowane indywidualnie dla każdego pacjenta). Nasze produkty  są adresowane do  szpitali i indywidualnych praktyk lekarskich. Massmedica posiada 5% udział w segmencie endoprotez biodra (wg danych NFZ).

 

 

Nowa dziedzina medycyny, jaką jest medycyna anti-aging, nabiera dla nas szczególnego, ale i dosłownego znaczenia. Jako trzeci kraj w Europie wprowadziliśmy na polski rynek pierwszy na świecie opatentowany produkt służący do obniżenia wieku biologicznego i zmniejszenia ryzyka chorób cywilizacyjnych – ProLon® (patent: „indukcja regeneracji komórkami macierzystymi, która prowadzi do obniżenia wieku biologicznego i wydłużenia życia w zdrowiu”). Jako drugi kraj w Europie wprowadziliśmy na rynek nutraceutyk ProCollagenium® , o najwyższym stężeniu peptanu F i klinicznie udowodnionej efektywności w odbudowie struktury skóry i poprawie jej nawilżenia.

 

 

W ofercie posiadamy też innowacyjne wypełniacze tkankowe na bazie HA (Cytosial), zestawy do pobrania i przygotowania tkanki tłuszczowej do autologicznego przeszczepu (Stemcis, AdipSculpt) i dermokosmetyki Endor® oparte na opatentowanej cząsteczce złota połączonej z krótkimi łańcuchami HA o właściwościach silnie indukujących produkcję endogennego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Nasze wartości i filozofia:

Nasze wartości są ramą, którą określają oczekiwania naszych klientów i współpracowników. Wierzymy, że stawianie czoła zjawisku starzenia i działanie na korzyść wydłużania życia w zdrowiu i komforcie może odnieść sukces tylko dzięki najnowocześniejszej nauce i technologii transformacji, które napędzane są przez wolność i kreatywność w prawdziwym poszanowaniu natury.

Po pierwsze ludzie

Niezależnie od tego, czy są to nasi pracownicy, kontrahenci, czy partnerzy –poszukujemy, rozpoznajemy i doceniamy wiedzę , doświadczenie i wkład każdego. Łączy nas duch współpracy, szacunek i poczucie humoru.

Innowacje i myślenie systemowe

Wiemy, że każdy system jest doskonale zaprojektowany, ale tylko dzięki ciągłym innowacjom i rozwojowi możemy pomóc lekarzom w polepszeniu jakości ich usług w trosce
 o zdrowie i poprawę jakości życia pacjenta. Reagujemy szybko i nadążamy za zmianami.

Nauka i natura

Wierzymy, że organizm ludzki ma ogromne pokłady zdolności regeneracyjnych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia nauki, które pozwalają te niezmierzone pokłady uwolnić.

Pokora

Pracujemy w świetle dziennym, mówimy prawdę o sobie i naszej pracy. 
Traktujemy zarówno sukcesy, jak i porażki z jednakową dyscypliną, bo zdajemy sobie sprawę, że nie możemy przestać się uczyć.

Celebracja i wdzięczność

Poświęcamy czas na to, aby patrzeć wstecz i docenić zaangażowanie, dziękować sobie nawzajem i być dumnymi z tego, co robimy.
8

Już tyle lat działamy na rynku medycznym.

15 tys.

Tyle endoprotez już zaimplantowaliśmy!

180

Tyle szpitali obsługujemy każdego dnia.

150

Tyle mamy linii produktowych.

Informacje dla inwestorów

Strona w przygotowaniu. Szczegółowe informacje już wkrótce.

Skontaktuj się z nami

Massmedica S.A.
ul. Adama Branickiego 17
02-972 Warszawa (Wilanów)
tel. +48 22 611 39 60
fax +48 22 611 39 61

biuro@massmedica.com
www.massmedica.com
facebook.com/massmedicasa
instagram.com/massmedica
linkedin.com/company/massmedicapl