dieta imitująca głodówkę ProLon

Kupiłeś prolon – co dalej?

Rozpoczęcie programu ProLon często wiąże się z dużą ekscytacją związaną z nowym doświadczeniem. Macie jednak dużo pytań związanych z jej przebiegiem oraz dalszym postępowaniem. Dziś mamy dla Was kilka wskazówek, jak krok po kroku przejść na zdrowy styl życia 🙂

Dzień pierwszy

Tego dnia większość ludzi nie odczuwa głodu i czuje się dobrze. Nie ma także potrzeby rezygnacji z codziennych aktywności.

Przydatna wskazówka: pamiętaj, że tego dnia występują dwa rodzaje zup, które mają inne instrukcje przygotowania. Zupę lunchową można gotować w kuchence mikrofalowej i jej przygotowanie zajmuje około trzech minut, podczas gdy druga zupa powinna być przygotowywana na płycie kuchennej i wymaga od 12 do 15 minut gotowania. Nie zapomnij o ciągłym mieszaniu, aby wydobyć wszystkie smaki. Pamiętaj o piciu dużej ilości wody, aby zachować odpowiednie nawodnienie. W razie potrzeby, możesz wypić jedną filiżankę kawy.

Tego dnia Twój organizm spala cukier z poprzednich posiłków i przechodzisz w stan postu oraz tryb spalania tłuszczu. Wkrótce zaczniesz wykorzystywać zgromadzony tłuszcz jako energię.

Dzień drugi

Wiedz, że lekkie zmęczenie i głód jest dziś czymś zupełnie normalnym, ponieważ organizm dostosowuje się do nowych warunków.

Przydatna wskazówka: nie przemęczaj się. Oczywiście lekka aktywność, taka jak chodzenie lub rozciąganie się, jest w porządku. Pamiętaj, aby pić herbaty ProLon zawarte każdego dnia w pudełku z jedzeniem. Możesz także pić własną herbatę, o ile nie zawiera kofeiny, żadnych dodatków ani cukrów (naturalnych lub sztucznych). Od dziś będziesz pić także L-Drink, który pomaga utrzymać nawodnienie i pomaga zwalczać zmęczenie. Pamiętaj, aby używać tylko takiej ilości L-Drink, która odpowiada Twojej masie ciała, zgodnie z tabelą na butelce.

Twoje ciało nadal przechodzi w stan postu i tryb spalania tłuszczu. U niektórych to właśnie dziś rozpoczyna się proces autofagii, proces oczyszczania i odmładzania komórek.

Dzień trzeci

Dziś półmetek będzie za Tobą! Świetna robota!

Niektórzy uważają, że dzień 3 jest najtrudniejszym dniem diety. Chcielibyśmy, abyś spróbował o tym myśleć w dobry sposób – pomyśl o zmęczeniu lub głodzie jako sposobie, w jaki twoje ciało daje ci do zrozumienia, że ​​resetuje się do „ustawień fabrycznych” 🙂

Pomocna wskazówka: dziś najważniejsze będzie pozytywne nastawienie. Pamiętaj, aby nawadniać się dużą ilością wody, która pomaga zwalczyć głód (może być gazowana – bąbelki sprawią, że odczujesz mniejszy głód), podobnie jak picie L-Drink przez cały dzień. Nie zapominaj, że zawartość pudełka na każdy dzień jest starannie przemyślana, dlatego nie zamieniaj produktów z różnych dni.

Trwa proces autofagii, czyli oczyszczanie komórkowe. W tym czasie spalasz także tłuszcz.

Dzień czwarty

Witamy w dniu 4! Jesteś już naprawdę blisko!

Tego dnia większość ludzi czuje napływ energii i jest lepiej skoncentrowana, mniej zmęczona, odczuwa także mniejszy głód!

Przydatna wskazówka: sugerujemy, abyś dziś spróbował jeść trochę wolniej. Delektuj się każdą łyżką zupy, posmakuj każdego kęsa swojego batona. Możesz nawet rozważyć pocięcie swojego L-Bar na małe kawałki, aby spowolnić jedzenie. Czwarty dzień jest również idealny do medytacji, rozciągania się lub spaceru.

Proces autofagii trwa w najlepsze. Organizm pozbywa się starych i zniszczonych komórek, a na ich miejsce tworzy nowe.

Dzień piąty

To już ostatni dzień – możesz czuć dumę!

Większość ludzi osób tego dnia czuje nagły wzrost energii. Jeśli jednak w Twoim przypadku bardziej dominujący będzie głód, wiedz, że to normalne. Pamiętaj o piciu dużych ilości wody.

Pomocna wskazówka: Po posiłku połknij olej z alg, będący roślinnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3. Utrzymuj też nawodnienie dzięki dużej ilości wody (także gazowanej), herbat ProLon® i L-Drink.

Dzień szósty 

Gratulacje! Zrobiłeś to! Powinieneś być bardzo dumny ze swojego osiągnięcia.

Dzisiaj jest ważny dzień powrotu do codziennego jedzenia. Powoli wprowadzaj małe, lekkie posiłki. Stopniowo wracaj do zdrowego odżywiania, zaczynając od płynów, takich jak soki i zupy, unikając jednocześnie wysokotłuszczowych, smażonych potraw. Proponujemy lekkostrawną kolację, taką jak mała porcja ryby i ryżu. Staraj się unikać przejadania się.

Wiele osób zgłasza, że po ukończeniu ProLon łatwiej jest kontrolować porcje i jeść mniejsze posiłki. Ludzie mają również mniejszy apetyt na cukier i starają się wybierać zdrowsze opcje żywieniowe.

Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ProLon – dieta imitująca głodówkę – będziemy wdzięczni za każdą opinię. Jeśli chcesz rozpocząć nowy cykl – kup ProLon tutaj

Koszyk