SOLO 120

ZASTRZYKI DOSTAWOWE – WISKOSUPLEMENTACJA

To zastrzyk dostawowy o najwyższej z dostępnych na rynku zawartości kwasu hialuronowego. W strzykawce znajduje się 4.8 ml żelu zawierającego 120 mg czystego kwasu hialuronowego. Jest to o ponad 36% aktywnego składnika więcej niż w kolejnym pod względem zawartości HA produkcie. Całkowita objętość zastrzyku nie daje informacji o zawartej w nim ilości substancji aktywnej. I tak zastrzyk o objętości 6.0 ml zawiera mniej niż 50 mg czystego HA podczas gdy SOLO 120™ w objętości 4.8 ml zawiera aż 120 mg czystego HA. Warto wziąć to pod uwagę dokonując wyboru preparatu, które przy zbliżonych cenach różnią się istotnie składem.

NIEMIECKA JAKOŚĆ, FRANCUSKA FINEZJA
  • SOLO 120™ to produkt o wysokiej skuteczności klinicznej. Dostarczany przez francuską firmę ETTSONS S.A.S., a produkowany w Niemczech, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. W odróżnieniu od wielu innych preparatów, kwas hialuronowy używany do produkcji SOLO 120™ nie pochodzi od zwierząt, lecz jest uzyskiwany w drodze biofermentacji, co zmniejsza znacząco ryzyko reakcji alergicznej. Gwarantuje też najwyższą czystość produktu.
SOLO 120
  • Oprócz SOLO 120™, produktu o najwyższej koncentracji kwasu hialuronowego, linia SYNSONS oferuje szeroką gamę zastrzyków o różnej zawartości HA oraz objętości. SYNSONS to pierwsze globalne rozwiązanie umożliwiające precyzyjne dostosowanie terapii do potrzeb konkretnego pacjenta, zaawansowania i umiejscowienia procesu chorobowego oraz nasilenia objawów bólowych.

SKŁAD PRODUKTÓW SYNSONS
Zawartość czystego kwasu hialuronowego w mg

Kontakt z przedstawicielem

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów z zakresu ortopedii i medycyny sportowej zachęcamy do kontaktu. Nasi handlowcy przedstawią kompleksową ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

© Massmedica 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonianie Simle Med

Koszyk