PROLON®

Pierwszy i jedyny na świecie opatentowany program żywieniowy imitujący post.

Jako trzeci kraj w Europie wprowadziliśmy na polski rynek pierwszy na świecie opatentowany produkt służący do obniżenia wieku biologicznego i zmniejszenia ryzyka chorób cywilizacyjnych – proLon® (patent: „indukcja regeneracji komórkami macierzystymi, która prowadzi do obniżenia wieku biologicznego i wydłużenia życia w zdrowiu”). Jego powstanie to efekt ponad 20-letnich badań prowadzonych przez światowej sławy gerontologa, nazywanego guru długowieczności, prof. Valtera Longo. Ten przełomowy program żywieniowy został naukowo opracowany i klinicznie przetestowany w kierowanym przez profesora Longo Instytucie Długowieczności – Longevity Institute na Uniwersytecie Południowej Kalifornii, który łączy multidyscyplinarne podejście do badań nad starzeniem, aby wydłużyć zdrowe lata życia.

 

ProLon jest pierwszym na świecie programem żywieniowym składającym się ze zdrowych, naturalnych składników spożywanych przez 5 dni, które nie są rozpoznawane przez organizm jako żywność, co utrzymuje go w stanie postu. Mówiąc wprost: jest to „głodówka z jedzeniem”!

 

Co to jest ProLon®?

To 5-dniowy program żywieniowy, który silnie stymuluje procesy regeneracyjne i odmładzające, przyczyniając się do uregulowania poziomu wskaźników związanych z procesem starzenia, takich jak np. cholesterol, glukoza na czczo, procesy zapalne.

Czytaj więcej

Jakie korzyści daje?

ProLon jest przeznaczony dla zdrowych osób, które chcą zoptymalizować swoje zdrowie i samopoczucie, dla osób z nadwagą lub otyłych, które chcą zarządzać swoją wagą w łatwy i zdrowy sposób a także dla osób, u których typowe dla chorób przewlekłych markery i niezdrowej kondycji są podwyższone. Ma działanie przeciwstarzeniowe.

Czytaj więcej

Badania naukowe

Do powstania pierwszej diety imitującej post przyczyniło się ponad 15 lat szeroko zakrojonych badań przedklinicznych i klinicznych sponsorowanych przez Narodowy Instytut Zdrowia (NIH), prowadzonych w Instytucie Długowieczności oraz w Instytucie Badań nad Cukrzycą i otyłością Uniwersytetu Południowej Kalifornii (USC).

Czytaj więcej
20 lat

Tyle trwały badania nad dietą imitującą głodówkę

5 dni

Tyle dni potrzeba, aby jedząc czerpać korzyści z postu

15

Tylu badaniom klinicznym był poddany ProLon

700%

O tyle wzrasta ilość komórek macierzystych w 4. dobie ProLonu

Wywiad z prof. Valterem Longo, twórcą Prolonu

Twórca diety imitującej głodówkę, światowej sławy gerontolog, zdradza tajemnice diety długowieczności oraz opowiada, jak to się stało, że włoskie korzenie wpłynęły na jego naukową karierę.

Czytaj więcej

Opatentowana formuła

Prolon to opatentowana dieta imiutująca głodówkę (Fast Mimicking Diet), opracowana w amerykańskich laboratoriach L-Nutra. To efekt 20 lat badań nad długowiecznością, a jej skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych.
logo prolon

Sklep

Chcesz kupić i wypróbować dietę imitującą post Prolon? Przejdź do naszego sklepu, wypełnij ankietę i zamów już dziś!

Prolon

Prolon okiem ekspertów

Poznaj opinie lekarzy, którzy już mieli okazję przetestować Prolon – na sobie i u swoich pacjentów.

Kontakt

Massmedica S.A.
ul. Adama Branickiego 17
02-972 Warszawa (Wilanów)
tel. +48 22 611 39 60
fax +48 22 611 39 61

biuro@massmedica.com
www.massmedica.com
facebook.com/massmedicasa
instagram.com/massmedica
linkedin.com/company/massmedicapl