SOLO 120

Zastrzyki dostawowe
– wiskosuplementacja

SOLO 120

To zastrzyk dostawowy o najwyższej z dostępnych na rynku zawartości kwasu hialuronowego. W strzykawce znajduje się 4.8 ml żelu zawierającego 120 mg czystego kwasu hialuronowego. Jest to o ponad 36% aktywnego składnika więcej niż w kolejnym pod względem zawartości HA produkcie. Całkowita objętość zastrzyku nie daje informacji o zawartej w nim ilości substancji aktywnej. I tak zastrzyk o objętości 6.0 ml zawiera mniej niż 50 mg czystego HA podczas gdy SOLO 120™ w objętości 4.8 ml zawiera aż 120 mg czystego HA. Warto wziąć to pod uwagę dokonując wyboru preparatu, które przy zbliżonych cenach różnią się istotnie składem.

Niemiecka jakość, francuska finezja

SOLO 120™ to produkt o wysokiej skuteczności klinicznej. Dostarczany przez francuską firmę ETTSONS S.A.S., a produkowany w Niemczech, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. W odróżnieniu od wielu innych preparatów, kwas hialuronowy używany do produkcji SOLO 120™ nie pochodzi od zwierząt, lecz jest uzyskiwany w drodze biofermentacji, co zmniejsza znacząco ryzyko reakcji alergicznej. Gwarantuje też najwyższą czystość produktu.

Solo 120

  • Produkt o najwyższej zawartości HA na rynku.
  • Tylko jeden zastrzyk.
  • Szybka i silna redukcja bólu oraz długo utrzymujący się efekt terapii.
  • Lepkość i elastyczność imitujące naturalne parametry płynu stawowego.
  • Doskonały efekt amortyzacji dzięki dużej gęstości.
  • Czysty, niesieciowany HA zapewnia niewielką ilość działań niepożądanych.
Synsons

SYNSONS kompletna linia produktów

Oprócz SOLO 120™, produktu o najwyższej koncentracji kwasu hialuronowego, linia SYNSONS oferuje szeroką gamę zastrzyków o różnej zawartości HA oraz objętości. SYNSONS to pierwsze globalne rozwiązanie umożliwiające precyzyjne dostosowanie terapii do potrzeb konkretnego pacjenta, zaawansowania i umiejscowienia procesu chorobowego oraz nasilenia objawów bólowych.

Skład produktów SYNSONS

Zawartość czystego kwasu hialuronowego w mg

Kontakt

Massmedica S.A.
ul. Adama Branickiego 17
02-972 Warszawa (Wilanów)
tel. +48 22 611 39 60
fax +48 22 611 39 61

biuro@massmedica.com
www.massmedica.com
facebook.com/massmedicasa
instagram.com/massmedica
linkedin.com/company/massmedicapl