Medycyna rekonstrukcyjna

Sprawność przez całe życie

Obniża się wiek osób wymagających operacji z użyciem endoprotez. Związane to jest m.in. ze stylem życia oraz coraz powszechniejszym uprawianiem sportów. Oferujemy innowacyjne, nowoczesne endoprotezy bioder i kolan, stosowane przez najlepsze kliniki ortopedyczne w Polsce i na świecie.

Endoprotezy biodra

To przede wszystkim produkty marek Corin, Merete oraz JRI. To głównie innowacyjne implanty szyjkowo-przynasadowe, a także elastyczne protezy chrząstki stosowane łącznie z dużymi głowami metalowymi: jako samodzielny implant lub jako wkładka do implantu panewki.

Minihip

MiniHip

Minihip to najlepiej sprzedający się produkt w ofercie Massmedica. To nowoczesna konstrukcja dostosowaną do wymogów współczesnych pacjentów. Zakotwiczony w szyjce kości udowej trzpień obciąża w sposób anatomiczny, inaczej niż standardowe proste trzpienie mocowane w trzonie kości. Dzięki temu zapobiega zanikowi kości w nasadzie bliższej uda. MiniHip ma znakomite wyniki kliniczne. W rejestrze angielskim klasyfikowany jest w grupie A+, o najlepszym wskaźniku przeżywalności. Jest też jednym z pięciu trzpieni najlepiej odtwarzającym anatomię pacjenta.

Endoprotezy 3D

To produkty firmy Materialise, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Materialise zajmuje się modelowaniem wielowymiarowym i drukiem 3D. Klasyczne metody wytwarzania mają swoje ograniczenia i często nie pozwalają na tworzenie bardzo skomplikowanych elementów w obrębie jednego procesu. Druk 3D znakomicie sprawdza się zwłaszcza w trudnych przypadkach, kiedy konieczne jest wykonanie nietypowego i skomplikowanego obiektu dla indywidualnego pacjenta.

Odbudowa zerwanych więzadeł i ścięgien

Sterylne, syntetyczne więzadła ścięgien specjalnie zaprojektowanych w celu zapewnienia rusztowania dla odbudowy naturalnych tkanek w organizmie po ich uszkodzeniu. Massmedica ma też wyłączność na wchodzącą właśnie na rynki technologię pozyskiwania przeszczepów odzwierzęcych (ksenograftów).

Kontakt

Massmedica S.A.
ul. Adama Branickiego 17
02-972 Warszawa (Wilanów)
tel. +48 22 611 39 60
fax +48 22 611 39 61

biuro@massmedica.com
www.massmedica.com
facebook.com/massmedicasa
instagram.com/massmedica
linkedin.com/company/massmedicapl