Co to jest ProLon®?

5-dniowy program żywieniowy stymulujący procesy regeneracyjne i odmładzające.

ProLon® to 5-dniowy program żywieniowy, który silnie stymuluje procesy regeneracyjne i odmładzające, przyczyniając się jednocześnie do uregulowania poziomu wskaźników związanych z procesem starzenia, takich jak np. cholesterol, glukoza na czczo, procesy zapalne.
ProLon łagodzi obciążenia i niebezpieczeństwa wynikające ze stosowania diety bazującej tylko na wodzie, a jednocześnie jest smacznym, wygodnym, sprawdzonym i bezpiecznym programem dietetycznym, który nie wymaga ciągłych zmian stylu życia, jak w przypadku diet długoterminowych.

Posiłki

Potrawy ProLon® dostarczane są w 5 małych pudełkach (po jednym na każdy dzień), w których znajdują się batoniki energetyczne, zupy, różnorodne przekąski, napoje i suplementy, wszystkie przebadane i starannie zaprojektowane, w celu odżywiania ciała i promowania pozytywnych zmian we wskaźnikach metabolicznych, odmładzania komórek, zmniejszenia stanu zapalnego i zdrowego starzenia się.

Składniki

Składniki ProLon bazują na substancjach pochodzenia roślinnego, są wysoce odżywcze i nie zawierają żadnych dodatków, środków konserwujących* lub substancji chemicznych, a do tego są bardzo smaczne. Dzienna kaloryczność posiłków wynosi od 770 do 1100 kcal dzienni.

* Napój energetyczny ProLon zawiera naturalny środek konserwujący: polieleinę.

Doświadczenie

Badania rynkowe ProLon oraz wśród konsumentów wykazały:

• bardzo dobry smak
• wygodne i łatwe opakowanie na każdy dzień
• minimalne zakłócenia czynności codziennych

Jak działa ProLon®?

Prolon dostarcza organizmowi zdrowych wegańskich składników, które – jak dowodzą badania kliniczne – odżywiając organizm nie aktywują kluczowych ścieżek proaging, takich jak hormon wzrostu, insulina, insulinopodobny czynnik wzrostu IGF-1, które aktywowane są podczas normalnej diety. Sygnały te informują o spożyciu dużej ilości białek i węglowodanów i mogą aktywować geny, które przyspieszają wzrost hamując w tym samym czasie regenerację i odmładzanie przyspieszając proces starzenia.

ProLon to pierwsza na świecie Dieta Imitujące Głodówkę, która poprzez odpowiednią kombinację składników spożywczych przeprogramowuje organizm w tryb regeneracji i odmłodzenia, powodując długoterminowe obniżenie poziomu IGF-1 oraz markerów starzenia i stanu zapalnego u osób, u których odnotowano zbyt wysoki ich poziom.

prolon

Jak go stosować?

Plan ProLon to tylko 5 dni w miesiącu, co oznacza, że przez pozostałych 25 dni możesz kontynuować normalną dietę. ProLon składa się z naturalnych, zdrowych i testowanych klinicznie składników, które będą odżywiać Twój organizm, podczas gdy on będzie myślał, że głoduje. Nasz plan „głodówki z jedzeniem” jest niskowęglowodanowy, niskobiałkowy, ale zawiera dobre kwasy tłuszczowe. Opatentowana receptura ProLon FMD wywołuje w ciele szereg mechanizmów ochronnych, które ludzki organizm stworzył w czasie selekcji naturalnej, kiedy dostęp do pożywienia był ograniczony, pożywienie trudno było znaleźć i przechowywać. Te mechanizmy ochronne optymalizują wydajność organizmu, odmładzają jego komórki i pozwalają doskonale funkcjonować w takich warunkach. Plan terapii polega na spożywaniu Prolonu przez 5 kolejnych dni od 1 do 6 miesięcy w zależności od potrzeb i zaleceń lekarza. Po upływie 5 dni musi być zastosowana jednodniowa dieta przejściowa (6. dzień). Każde opakowanie ProLon® zawiera szczegółową instrukcję użycia.

Jak często?

W zależności od wagi ciała, markerów podstawowych i pomiarów parametrów zdrowia, a także po ocenie i zaleceniu lekarza:

  • Osoby z wysokim ryzykiem: 3-12 razy w roku w zależności od stanu zdrowia
  • Osoby nisko zagrożone lub zdrowe: 2-3 razy w roku

Jeśli uważasz, że ProLon® jest właśnie dla Ciebie, a nie masz pewności co do prawidłowości Twoich poziomów parametrów zdrowia,  skontaktuj się ze swoim lekarzem, który może polecić i autoryzować użycie produktu ProLon®; lub skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Twoim lekarzem lub pomożemy go znaleźć w Twojej najbliższej okolicy.

prolon

logo prolon