Medycyna regeneracyjna

Regenerujemy tkanki

Medycyna regeneracyjna wpisuje się w trend medycyny przeciwstarzeniowej, dzięki której pacjenci mogą dłużej cieszyć się sprawnością.
W naszej ofercie znajdują się nowoczesne produkty do terapii uszkodzonych lub  zmienionych w procesie starzenia tkanek.

Plazma bogatopłytkowa PRP oraz PRP+HA

Plazma bogatopłytkowa PRP oraz PRP+HA – produkty szwajcarskiej firmy RegenLab. Produkty RegenLab dostarczają osocze o optymalnym profilu komórkowym oraz optymalnej żywotności płytek. Wspomniane osocze stosuje się w celu regeneracji uszkodzonych lub zmienionych w procesie starzenia tkanek (ścięgna, chrząstka, mięśnie, skóra, kolagen, włosy, kości) w celu ich odbudowy i regeneracji. Produkt stosuje się również przy powikłaniach procesu gjenia po operacjach ortopedycznych i chirurgicznych.

Regeneracja stawu kolanowego

Zastrzyk dostawowy o najwyższej z dostępnych na rynku zawartości kwasu hialuronowego. W strzykawce znajduje się 4.8 ml żelu zawierającego 120 mg czystego kwasu hialuronowego. Jest to o ponad 36% aktywnego składnika więcej niż w kolejnym pod względem zawartości HA produkcie.SOLO 120™ przeznaczony jest do jednokrotnego podawania do stawu kolanowego we wszystkich stadiach choroby zwyrodnieniowej.

Kontakt

Massmedica S.A.
ul. Adama Branickiego 17
02-972 Warszawa (Wilanów)
tel. +48 22 611 39 60
fax +48 22 611 39 61

biuro@massmedica.com
www.massmedica.com
facebook.com/massmedicasa
instagram.com/massmedica
linkedin.com/company/massmedicapl