Czy ProLon jest bezpieczny?

Czy stosowanie programów takich jak Prolon jest bezpieczne? Czy głodówka faktycznie może mieć pozytywny wpływ na nasz organizm? Sprawdźmy to!

Prolon

Badania potwierdzają, że stosowanie postu wzmacnia układ sercowo-naczyniowy i odpornościowy. Odwraca także zmiany artretyczne i pomaga zapobiegać cukrzycy. ProLon został opracowany w Instytucie Długowieczności Uniwersytetu Południowej Kalifornii (USC), pod patronatem National Institute for Aging i National Institute of Health. Specjalnie ułożony program posiłków jest zdrowym i bezpiecznym sposobem na to, aby Twój organizm mógł bezpiecznie pościć i korzystać ze wszystkich benefitów związanych z ograniczeniem kalorii. Co najważniejsze, podczas stosowania programu ProLon wciąż jesz namacalne pożywienie (specjalnie przygotowane, gotowe posiłki). Nie musisz się więc obawiać, że Twoje postanowienie o wdrożeniu postu zniszczy chęć sięgnięcia po inne produkty żywieniowe.

Klasyczne poszczenie, podczas którego spożywa się jedynie wodę, faktycznie może być ryzykowne i trudne. Dieta FMD to nowa jakość w zakresie odżywiania. Dzięki naukowej metodologii i potwierdzonym działaniu klinicznym, Prolon imituje post (w efekcie następuje utrata wagi, regeneracja komórek, pojawia się efekt przeciwstarzeniowy) i jednocześnie pozwala na spożywanie specjalnie przygotowanych posiłków.

Posiłki ProLon® są dostarczane w pięciu małych pudełkach (po jednym na każdy dzień), które obejmują batony energetyczne na bazie roślin, zupy, różne przekąski, napoje i suplementy, wszystkie opracowane i starannie zaprojektowane, aby odżywić Twoje ciało i pozytywnie wpływać na poziom markerów metabolicznych, odmłodzenie komórek, zredukowanie stanów zapalnych i poprawę ogólnego stanu zdrowia. Składniki ProLon są oparte na roślinach i nie zawierają żadnych dodatków, konserwantów ani chemikaliów. Są również bezglutenowe. Dzienne spożycie kalorii z ProLon wynosi od 770 do 1100 kalorii. Dieta jest oparta o zdrowe składniki, które maksymalizują odżywianie i zapewniają odpowiednie doznania natury smakowej.

Podsumowując – ProLon to bezpieczny, przebadany klinicznie produkt, dzięki któremu w bezpieczny sposób możesz korzystać z benefitów głodówki, jednocześnie jedząc fizyczne posiłki.