ANTI-AGING

Innowacyjne produkty przeciwstarzeniowe o działaniu udowodnionym badaniami.

Nowa dziedzina medycyny anti-aging nabiera dla nas szczególnego, ale i dosłownego znaczenia. Jako trzeci kraj w Europie wprowadziliśmy na polski rynek pierwszy na świecie opatentowany produkt służący do obniżenia wieku biologicznego i zmniejszenia ryzyka chorób cywilizacyjnych – ProLon®. Jako drugi kraj w Europie wprowadziliśmy na rynek nutraceutyk ProCollagenium®, o najwyższym stężeniu peptanu F i klinicznie udowodnionej efektywności w odbudowie struktury skóry i poprawie jej nawilżenia.

 

Proponujemy też innowacyjne dermokosmetyki Endor Technologies® oparte na opatentowanej cząsteczce złota połączonej z krótkimi łańcuchami Ha o właściwościach silnie indukujących produkcję endogennego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W ofercie dla lekarzy mamy innowacyjne wypełniacze tkankowe na bazie HA (Cytosial) oraz zestawy do pobrania i przygotowania tkanki tłuszczowej do autologicznego przeszczepu (Stemcis, AdipSculpt).

Pro-Collagenium

Innowacyjny silnie skoncentrowany (10 000 mg) płynny suplement diety o działaniu przeciwstarzeniowym oparty na kolagenie, który odmładza struktury skóry od wewnątrz. Spowalnia proces starzenia się skóry w głębokich warstwach ze znaczną poprawą jej struktury już po 3 miesiącach.

Czytaj więcej
AdipSculpt

AdipSculpt

Zestawy do pobrania i przygotowania autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej umożliwiające kontrolę podciśnienia podczas liposukcji, co zapewnia optymalną przeżywalność komórek tłuszczowych i skuteczność przeszczepu.

Czytaj więcej
100%

Produktów z patentami

100%

Produktów sprawdzonych klinicznie

78

Zadowolonych gabinetów

100%

Zadowolonych pacjentów

Sklep

Kontakt

Massmedica S.A.
ul. Adama Branickiego 17
02-972 Warszawa (Wilanów)
tel. +48 22 611 39 60
fax +48 22 611 39 61

biuro@massmedica.com
www.massmedica.com
facebook.com/massmedicasa
instagram.com/massmedica
linkedin.com/company/massmedicapl