Massmedica S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w obszarach medycyny rekonstrukcyjnej i regeneracyjnej. Oferujemy rozwiązania oparte na przełomowych technologiach pochodzące od wiarygodnych europejskich i amerykańskich producentów.

 
Linia produktów Forever Young, przeznaczona do stosowania w medycynie anti-aging i regeneracyjnej, zawiera preparaty służące obniżeniu wieku biologicznego i eliminacji czynników ryzyka chorób cywilizacyjnych (ProLon), suplementy pobudzające rekonstrukcję tkankową (Auracos), innowacyjne wypełniacze na bazie kwasu HA (Cytosial). Całość uzupełnia linia specjalistycznych dermokosmetyków (Silver Wave).
 
 
Linia rekonstrukcyjna Evo Tested to najwyższej jakości endoprotezy stawów (Corin, Merete), w tym również drukowane indywidualnie 3D (Materialise), skoncentrowane kwasy hialuronowe (Ettsons), PRP oraz PRP łączone z kwasem hialuronowycm (RegenLab) a także implanty do medycyny sportowej (Lars, Tissue Regenix).
 

SKUPIAMY DOŚWIADCZENIE I KOMPETENCJE PROFESJONALISTÓW PAMIĘTAJĄC , ŻE MEDYCYNA WSPÓŁCZESNA ŁACZY SZTUKĘ LECZENIA LUDZI Z EKONOMIĄ.

MASSMEDICA – CO-INNOVATION FOR REGENERATIVE MEDICINE