Nowy Rok z przebadaną klinicznie dietą i niższą wagą

prolon, anti-aging, profesor longo, dieta, fmd, fasting mimicking diet, głodówka, przeciwstarzeniowy
Dlaczego Prolon to recepta na dłuższe życie w zdrowiu?
Grudzień 27, 2017
nowy rok, fmd, fasting mimicking diet, prolon, dieta, głodówka, valter, longo, profesor, anti-aging, anty-aging, przeciwstarzeniowa, dieta.

Nowy Rok to okres wzmożonych postanowień i chęci poprawienia swojej sylwetki oraz stanu zdrowia. Z Prolonem Twoje noworoczne plany mogą się urzeczywistnić, łatwiej niż myślisz.

W okresie świątecznym, dieta większości z nas była daleka od ideału. Nic w tym złego – Święta to czas spotkań z bliskimi, podczas których chcemy naładować baterie i czerpać przyjemność z jedzenia najsmaczniejszych potraw. Po Nowym Roku, budzimy się nierzadko z kilkoma, ponadprogramowymi kilogramami. Większość diet, które oferują nam popularne gazety i portale już na pierwszy rzut oka wydają się być mało skuteczne i trudne do wcielenia w życie.

Na szczęście, dzięki ponad dwudziestoletnim badaniom, profesor Valter Longo z Uniwersytetu Południowej Kalifornii opracował dietę, która jest nie tylko bardzo skuteczna, ale także stosunkowo łatwa do implementacji w codziennym życiu. Przyjrzyjmy się zatem okresowej głodówce i programowi Prolon, które mogą się okazać prawdziwą rewolucją na drodze do wymarzonej sylwetki w nowym roku.

Badania profesora Longo potwierdziły, że okresowa głodówka pozwala uzyskać i utrzymać szczupłą sylwetkę, obniżyć ciśnienie krwi, poziom cholesterolu i insuliny. Tego typu dieta odmładza także organizm na poziomie komórkowym, wywołując efekt przeciwstarzeniowy (anti-aging). Głodówka powinna trwać pięć dni pod rząd. Warto ją stosować raz na jeden lub trzy miesiące. Co ważne, głodówka nie oznacza braku jedzenia. Program Prolon zawiera pięć specjalnie przygotowanych pudełek (każde na jeden dzień), w których znajdziemy specjalnie przygotowane posiłki (takie jak zupy, batony, suplementy witaminowe i herbaty ziołowe). Podczas ich spożycia, organizm wciąż głoduje i znajduje się w trybie naprawczym. Konsekwencją jest efekt przeciwstarzeniowy.

Standardowe, ogólnodostępne diety mogą być nie tylko nieskuteczne, ale także niebezpieczne. Ścisły post również wydaje się nie być optymalnym rozwiązaniem, ponieważ trudno go zaimplementować do normalnego życia. Generuje on także określone ryzyko dla zdrowia. Prolon to kompleksowy, bezpieczny program dietetyczny, o klinicznie udowodnionym działaniu. Tego typu dieta jest także dużo łatwiejsza do wdrożenia w codziennym życiu – otrzymujemy bowiem gotowe (podzielone na poszczególne dni) zestawy posiłków. Jeśli więc w nowym roku chciałbyś zredukować swoją wagę, poprawić sylwetkę i stan zdrowia, koniecznie sprawdź Prolon.

Prolon od teraz kupisz w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *